1 Biżuteria

O mnie

Nazywam się Klaudia Karolewska i od urodzenia mieszkam w Sopocie. Kocham to miasto ze względu na jego niepowtarzalny klimat i otwartość na sztukę, którą znajduję tu od najwcześniejszego dzieciństwa.

Jako rodowita mieszkanka Trójmiasta powinnam może specjalizować się w biżuterii wykonanej z bursztynu, już jako bardzo młoda osoba zachwyciłam się jednak srebrem i jestem mu wierna do dziś, choć nie stronię również od innych kamieni jubilerskich.

c2Jedną z moich największych fascynacji związanych z biżuterią są motywy kwiatowe. Podziwiam twórców, którzy koncentrują się na nich i sama staram się iść w ich ślady. Lubię eksperymenty, podoba mi się jednak również odwzorowywanie tych motywów, które są obecne w otaczającym mnie świecie.

Jako absolwentka gdańskiej Akademii Sztuk Pięknych mogę zapewnić moich potencjalnych klientów, że nie tylko kocham to, co robię, ale również robię to dobrze wyposażona w odpowiedni warsztat i zaznajomiona z różnorodnymi technikami tworzenia ozdób ze srebra.

Prywatnie jestem mamą trzyletniej Aurelii i panią trzech kotów-dachowców, które uparcie twierdzą, że są moimi właścicielami i czasem zaglądają do mojej pracowni.